en.pngEN
همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

آب سنج آبجو خانگی چیست؟

زمان: 2020-02-10 بازدید : 5

مالت: هر دو جو یا گندم جوانه زده و بعضی اوقات غلات جوانه زده مانند جو دوسر ، چاودار و چاودار.

شربت زعفران: به منظور تسهیل در استفاده از دم نوش خانگی ، برخی از تولید کنندگان شربت مالت را غلیظ کرده و شربت یا پودر قند را به عنوان مواد تشکیل دهنده خانگی تشکیل می دهند. استفاده از این ماده ساده تر است ، اما تا حدی طعم اصلی مالت را از دست می دهد و برای تهیه کنندگان خانگی مناسب نیست که فرمول را به طور مستقل تنظیم کنند.

هاپس: تلخی و رایحه آبجو را تعیین می کند. شکل آن دانه یا جوانه گل است.

مخمر: مخمر تخمیر شده در بشکه و مخمر تخمیر شده در ته بشکه. (آبجو لاگر و آبجو هوایی) مخمر آبجو که معمولاً استفاده می شود با توجه به منبع آن خواص مختلفی دارد. تامین کنندگان تجهیزات تولید آبجو با آبجو چین

آب: آبی که برای تهیه آبجو استفاده می شود به آب بی رنگ و بدون بو نیاز دارد. مواد معدنی مختلف داخل آب می توانند بر کیفیت آبجو تأثیر بگذارند.

سایر تخمیرها: آبجوهای خانگی همچنین می توانند قندهای قابل تخمیر مانند ساکارز و عسل را برای افزایش طعم آبجو انتخاب کنند.

دستگاه

تجهیزات آبجوجوش خانگی به طور کلی تجهیزات آشپزخانه ای است که خانواده همیشه در اختیار دارند.

بشکه عایق: به طور کلی از بشکه عایق برای خیساندن مالت استفاده می شود و قند در دمای ثابت تولید می شود.
دیگ گرمایش: گلدان معمولی.
مخازن تخمیر: مخازن تخمیر انواع مختلفی دارد که می تواند بطری های شیشه ای ، سطل های پلاستیکی یا سطل های آب خالص باشد. به طور خلاصه ، تمام ظروف مهر و موم شده با حجم زیاد و مقاوم در برابر خوردگی می توانند به عنوان مخازن تخمیر آبجوهای خانگی استفاده شوند.
بطری های آبجو: می توان بطری های آبجو تجاری را بازیافت کرد
خطوط لوله لوله های مختلف درجه غذایی برای کمک به انتقال آب میوه یا آبجو.

کاردستی آبجو ساز خانگی

گندزدایی: در فرآیند تولید خانگی ، می توان از الکل طبی یا گندزدایی در دمای بالا برای ضد عفونی تجهیزات استفاده کرد تا از آلودگی های باکتریایی دیگر جلوگیری شود.
خرد کردن: از آنجا که در خانه از تجهیزات فیلتر بزرگ استفاده نمی شود ، خرد کردن به این دلیل است که سبوس گندم تا حد ممکن دست نخورده باقی می ماند و در هنگام فیلتر به عنوان یک لایه فیلتر استفاده می شود.
تولید شکر: به طور کلی دمای تولید شکر 66-68 درجه سانتیگراد است و مالت در این دما به مدت 1 ساعت خیس می شود. به دلیل نیاز به عایق حرارتی ، بشکه های عایق بندی شده معمولاً برای دمای ثابت استفاده می شوند.

فیلتراسیون: از یک تشک ساخته شده از سبوس گندم آسیاب نشده برای فیلتر کردن استفاده کنید. بعد از فیلتر کردن ، باید به استفاده از آب گرم برای شستن قند روی سطح سبوس در مخلوط ادامه دهید.
پخت و پز: فرآیند پخت و پز شامل تخریب حرارتی پروتئین ها و افزودن رازک است. افزودن رازک در زمان های مختلف می تواند تلخی ، عطر و بوی آبجو را افزایش دهد. به مدت 60-90 دقیقه بجوشانید.

خنک سازی: آبجو که در منزل تهیه می شود ، نیاز به خنک سازی سریع گیاه مخمر دارد. روش های کلی عبارتند از: خنک کننده یخ ، خنک کننده لوله خنک کننده و غیره.
تخمیر: زمان تخمیر می تواند به سرعت 4 هفته یا 6 ماه باشد