en.pngEN
همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

صفحه اصلی>اخبار>اخبار صنعت

فرهنگ آبجو چیست؟

زمان: 2020-01-20 بازدید : 3

آبجو یک نوشیدنی بسیار رایج در زندگی است. در تابستان ، مردم دوست دارند یک لیوان آبجو سرد بخورند بسیار راحت است. هنگام کباب پزی نیز یک لیوان خواهند داشت. در تابستان ، آبجو جایگزین شراب سفید شده و امروزه به یک جوان تبدیل شده است. نوشیدنی بسیار مورد علاقه ما می دانیم که مشروبات الکلی هزاران سال در چین بوده است. چه زمانی آبجو ایجاد شد؟ بیایید با هم نگاهی بیندازیم.

منشا آبجو به 8000 سال قبل برمی گردد. در آن زمان ، در رودخانه های دجله و فرات ، یکی از گهواره های تمدن بشری ، عشایری کولی وجود داشت که سومری نام داشت. هر وقت سومرها در جنگ پیروز می شدند ، آنها دوست داشتند نوعی جو درست کنند. این اولین آبجو است.
نقاشی های دیواری سنگی باستانی نشان می دهد که فرآیند پختن آبجو در آبجو (پخت نان پخته شده و غوطه ور شدن آن در آب برای تولید ماش) و استفاده از جو. در ادبیات ، این نوشیدنی به عنوان "مهیج ، دنج و غریب" توصیف شده است. بابلی ها ابتدا آبجو به مناطق دیگر صادر می کردند. مصری ها که 1,000 کیلومتر دورتر هستند یکی از آبجوهای کم آبشان را دوست دارند. اهمیت آبجو در فرهنگ مصر آنقدر مهم بود که دانشمندان در آن زمان نوع دیگری از هیروگلیف را برای "آبجو سازان" ایجاد کردند. بعداً ، مصریان باستان فناوری دم آوری آبجو را بهبود بخشیدند و آبجو را با طعم های مختلف دم کردند. به دنبال جنگ و تجارت ، رومی ها ، یونانی ها و یهودیان همگی فن آوری تهیه آبجو را از مصر فرا گرفتند و آن را به اروپا منتقل كردند.

شکی نیست که مصری ها عاشق واقعی آبجو هستند ، آنها آن را "Boozah" می نامند و حتی کتیبه روی معبد فرعون با محبت از عشق فرعون ها به این آبجو صحبت می کند. مصری ها بر این باورند که آبجو عملکردی جادویی دارد و پدیده تخمیر را فقط می توان با کلمه "جادو" توضیح داد (آنها فکر می کنند بدیهی است قدرت الهی خدای خورشید است). بنابراین ، پادشاه راماسس سوم به منظور خشنودی خدای خورشید و خدایان دیگر ، هر ساله آسمان را با 30,000 گالن آبجو قربانی می کند. اگرچه در این جشنواره مقدار زیادی آبجو مصرف می شود ، اما آنها هنوز آبجو کافی دارند که هر کدام دو قوطی آبجو به افراد آزاده ای که هرم را می سازند توزیع کنند. مصریان همچنین اطلاعات زیادی در مورد قدرت درمانی آبجو داشتند. یک ادبیات پزشکی به تاریخ 1600 سال قبل از میلاد نشان می دهد که 15٪ از نسخه های تجویز شده توسط پزشکان در آن زمان حاوی آبجو است. آبجو نقش مهمی در زندگی بسیاری از مردم مصر دارد و جای تعجب نیست که آبجو در آداب و رسوم اجتماعی این کشور ادغام شود. به عنوان مثال ، اگر یک مرد جوان جرعه ای آبجو به زن جوانی بخورد ، دیگران فکر می کنند که آنها یک عقد ازدواج بسته اند. در آن زمان ، قوانین مصر ، مانند قانون بابل ، از منافع مشتریان محافظت می کرد. صاحب کاروانسرا که کمبود پول داشت و یا جابجایی کمتری داشت ، بلافاصله غرق می شود. با این حال گفته می شود که افزودن آب به آبجو گناه کمتری دارد ، در نتیجه گوش صاحب هتل به در هتل میخ می شود. کارخانه آبجوسازی بزرگ

با پیشرفت تاریخ ، مردم بیشتر و بیشتر به آبجو علاقه مند می شوند. در حال حاضر ، این نوشیدنی به نوشیدنی مهمی در زندگی مردم تبدیل شده است و تولید آبجو را بزرگتر و بزرگتر کرده و صنعت تولید تجهیزات آبجو به تدریج محبوب شده است. در حال حاضر ، بسیاری از کارآفرینان نیز این کار بر روی تولید تجهیزات آبجو تمرکز خواهد کرد ، و تولید آبجو دیگر محدود به توسعه یک کشور خاص نیست ، در تمام جهان بسیار محبوب است.