en.pngEN
همه دسته بندی ها

اخبار شرکت

صفحه اصلی>اخبار>اخبار شرکت

اجازه ندهید آبجو بنوشد؟ آیا شکم آبجو وجود خواهد داشت؟ 5 دلیل عاشق شدن شما در آبجو!

زمان: 2016-08-04 بازدید : 3

اجازه ندهید آبجو بنوشد؟ آیا شکم آبجو وجود خواهد داشت؟ 5 دلیل عاشق شدن شما در آبجو!

بسیاری از مردم تصور می کنند که نوشیدن آبجو شکم آبجو دارد ، بنابراین اگر می خواهید آبجو بنوشید ، نمی توانید آن را بنوشید. مهم نیست ، من پنج دلیل برای اجازه دادن به شما برای نوشیدن آبجو امروز به شما معرفی می کنم.

آبجو از قلب محافظت می کند ، ایمنی بدن را تقویت می کند ، از استخوان ها محافظت می کند و موارد دیگر.

دلیل 1: از قلب محافظت کنید

از شراب اغلب می توان به عنوان اعتبار شرابهایی استفاده کرد که به کاهش خطر بیماریهای قلبی عروقی کمک می کنند ، اما آبجو ممکن است به اندازه قلب نوشیدنی سالم باشد.

محققان ایتالیایی دریافتند که مشروبات الکلی معتدل در مقایسه با افراد غیر نوشیدنی 42٪ خطر بیماری قلبی دارند. محققان گفتند برای دستیابی به حداکثر حفاظت ، مصرف روزانه یک پیمانه است و درصد حجم آن حدود 5٪ است.

دلیل 2: مانند نبوغ فکر کنید

طبق مطالعه ای در ژورنال آگاهی و شناخت ، حذف یک یا دو آبجو باعث هوشمند شدن افراد نخواهد شد ، اما می تواند باعث افزایش خلاقیت شود.

هنگامی که 40 مرد هنگام تکمیل معمای کلامی فیلم را تماشا می کردند ، پسری با الکل خون 075/XNUMX برای چند ثانیه سریعتر از همتایان هوشیار خود فریاد می زد.

دلیل 3: پیشگیری از دیابت نوع 2

محققان هلندی 38,000 متخصص بهداشت مرد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند و دریافتند هنگامی که مردانی که مردان جوان تر بودند بیش از چهار سال شروع به نوشیدن متوسط ​​کردند ، احتمال تشخیص دیابت نوع 2 آنها بسیار کمتر بود.

با گذشت زمان ، افزایش مصرف الکل خطر ابتلا به مردانی را که چند فنجان در روز می نوشند کاهش نمی دهد ، بنابراین اعتدال در اینجا کلمه کلیدی است.

دلیل 4: خبر خوب برای کودکان

به سلامتی هرگز مجبور به عبور از سنگ کلیه نیستید یا اگر خوش شانس باشید ، محققان فنلاندی دریافته اند که نوشیدن یک بطری آبجو در روز 40٪ خطر ابتلا به سنگ کلیه را کاهش می دهد.

محققان نمی توانند این پیوند را به طور دقیق توضیح دهند ، اما حدس می زنند که مصرف زیاد جریان خون علاوه بر مسافرت بیش از حد در حمام ، به کلیه ها نیز امکان عملکرد صحیح را می دهد.

علاوه بر این ، محققان گفتند كه هاپس موجود در آبجو ممكن است مسئول این ارتباط باشد و به كند شدن ترشح كلسیم از استخوان ها كمك می كند. این ممکن است توسط کلیه ها به عنوان یک سنگ دردناک جذب شود.

دلیل 5: بازیابی سریعتر انجام می شود

طبق یک تحقیق اسپانیایی ، یک آبجو هیجان انگیز Gatorade نیز می تواند به بهبود ورزش کمک کند. محققان از دانش آموزان خواستند تا زمانی که دمای بدن به 104 درجه برسد ورزش کنند ، سپس به آنها اجازه دادند آب را با آبجو یا آب پر کنند.

به نظر می رسد که افرادی که بعد از ورزش پیمانه می خورند ، نسبت به افرادی که H2O دارند ، کمی رطوبت بیشتری دارند.

آبجو مزایای بسیاری دارد و هرکسی که به شما بگوید در آینده آبجو نخورید او را لال خواهد کرد.